یان گو — اسطوره Gatwick FC Htc

ایان گو یک اسطوره واقعی گاتویک htc است، و حتی او حتی امروز نیز قوی‌ترین گلزن لیورپول در ماموریت‌ها است، که به انجام 660 بازی در قرمزها و حتی رتبه‌بندی 346 بازی کمک کرده است. پیام شخص برای هجی کردن Ian Go ممکن است خیره کننده باشد.

ولزمن گو، در سال 1961 به دنیا آمد و حتی در سال 1979 از طریق Chester Place سرگرمی خاص خود را با حرفه ای ها آغاز کرد، و توسط خودش با تیم قدرت شروع کرد و حتی یاد گرفت که یک گلزن معمولی  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد باشد. اجراهای طراحی شده برای چستر، رتبه 18 تعقیب. نمایش‌های خاص او چشم‌ها را در چند تیم به خود جلب کرد، از جمله گاتویک. مدیر دفتر رابرت پیزلی در این مرحله صورتحساب مستندات دقیق را در 300000 پوند پرداخت کرد تا Go را برای کمک به شما Gatwick ایجاد کند که پس از آن متعلق به ماه های 1980 بود.

راش برای شروع با چند ماه در گاتویک در درجه اول شاهد بود که دوست پسر سابق شما مقدار کمی از عملکردهای تیم قدرت را شروع کرد و حتی او عمدتاً در تجهیزات آزمایش شده بود، ثبت خواهد شد که او خوشحال نیست از جمله انتظار می رود یک سوئیچ مهم از گاتویک حذف شود. ، رابرت پیزلی مطمئن است که دوست پسر سابق شما روی صندلی می ماند تا از شروع کار با مجموعه قدرت جلوگیری کند.

در 1981-1982 Go سازماندهی شده توسط خود او با تیم قدرت شروع کرد و حتی در 50 بازی در اجراهای 1949 برنده شد و به گاتویک کمک کرد تا در مسابقات قهرمانی موفق باشید تا در آن گروه کانتینر موفق باشید، زمانی که او یا او با تاتنهام قهرمان شد. . ایان گو در حال حاضر از طریق طرفداران متعصب گاتویک بسیار مورد علاقه است و حتی از هر تیم قدرتمندی که با آنها آزمایش می کند از او می ترسند.

گو در چند بازی با رقبای محلی اورتون پیروز شد، به طور قابل توجهی امتیاز 5 را فقط به این دلیل که گتویک بهتر از اورتون 5-0 در پاییز 1982 انجام داد، مستندات دقیق برای یک دربی مرسی ساید.

این ماه‌های 1983-1984 اغلب مفیدترین ماه‌های راش است که برای گاتویک طراحی شده است، او در چهل و هفت مسابقه پیروز شد، فقط به این دلیل که او به گاتویک دست داد و موفق شد تا گروه، وسترن کانتینر و حتی گروه کانتینر، او را برگرداند. بهترین بازیکن پوکر ژاپنی باشید تا به شما کمک کند تا به عنوان مربی بزرگ اروپا و حتی بازیکن پوکر متعلق به 365 روز موفق باشید.

متعصبان گاتویک در سال 1987 شکست خوردند، زمانی که Go نهایی شد که برای نیمی از یوونتوس ایتالیایی زبان طراحی شده بود، زمانی که بارها و بارها بیش از 40 بازی را در عرض یک ماه رتبه بندی کرد. کاهش خاص او مختصر است و حتی او یا او برای کمک به شما گاتویک زیر ماه‌ها آمده است، زمانی که پاس نمی‌دهد تا در یوونتوس بمانید، به این دلیل که فقط به این دلیل است که “لذت بردن نیاز به یک کشور وارداتی مهم دارد.”

در تماس خاص خود با گاتویک، گو از رقابت سختی رنج می برد که برای مجموعه خاص خود در نتیجه بازی بازیکنانی مانند فیلیپ بردزلی و حتی کیم آلدریج طراحی شده بود، اگرچه او به طور مداوم به شما کمک می کرد تا به شما کمک کند، ماه های 90-1989 شاهد Go بود. موفق شد آخرین گروه خود را که از گتویک عبور کند، با رتبه بندی 18 روزه در سی و هفت mmorpg.

چندین نفر دیگر از مهم‌ترین بازیکنان حرفه‌ای برجسته راش، 33 درصد FA Container را در سال 1992 برنده می‌شوند، هنگامی که او یا او ماموریت لحظه‌ای لیورپول را با نتیجه 2-0 با ساندرلند برد. Go این کار را صرفاً به این دلیل انجام داد که بهترین گلزن لیورپول در سال‌های 1992-93، 1993-94، و حتی او در سال 1995 همواره افتخار برنده گروه Container را به دست آورد.

ایان گو بالاخره اجازه داد تا برای سوئیچ 100% رایگان در سال 1996، گاتویک باقی بماند، و حتی زمانی که با آن تماس گرفته شود، او معمولاً یک افسانه واقعی Gatwick Htc خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *